Huawei Watch GT 2e Türkiye’de Satışa Sunuldu

Çinli teknoloji devi Huawei, kısa bir müddet evvel yeni akıllı saat modeli Watch GT 2e'yi tüketicilerin beğenisine sundu. Geçtiğimiz yıl Watch GT 2 modeli ile tüketicilerin önüne çıkan şirket, bu yıl ki modelinde pek çok özelliği birebir tutup, ufak rötuşlar yaptı. Şimdiyse Huawei, yeni akıllı saati Watch GT 2e modelini etkileyici bir kampanya ile Türk tüketicilere sundu.

Huawei Watch GT 2e, tüketicilerin bir akıllı saatten bekledikleri her şeyi sunuyor. 2 haftaya kadar tasarruf imkanı sunan Watch GT 2e, 100 farklı egzersiz desteğine sahip. Tüketicilerin sıhhatleri ile ilgili de neredeyse tüm detayları gösterme imkanına sahip olan saat; kalp atış suratı, uyku takibi, kan oksijen doygunluğu üzere kritik ehemmiyet arz eden bedelleri nizamlı olarak ölçüyor.

Huawei Watch GT 2e, 1.39 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip. Ayrıyeten bu akıllı saatte 16 MB RAM ile 4 GB depolama sahası bulunuyor. RAM kapasitesi düşük üzere görünüyor olsa da Huawei'nin yeni akıllı saatinde bulunan işletim sistemi ve işlemci, bu RAM'i verimli bir şekilde değerlendirebiliyor. Ayrıyeten tıpkı Watch GT 2'de olduğu üzere Watch GT 2e'de de dahili mikrofon ve hoparlör bulunuyor.

Huawei'den Watch GT 2e meydanlara 10 bin mAh kapasiteli powerbank kampanyası

Huawei, yeni akıllı saati Watch GT 2e modelini memleketimizde etkileyici bir kampanya ile satışa sunmaya başladı. Şirketin kısa bir vade evvel devletimizde hizmete sunduğu çevrimiçi mağazasında satışa sunulan Watch GT 2e'yi satın almanız durumunda, yalnızca 1 TL daha ödeyerek 10 bin mAh'lık bir powerbanke sahip olabiliyorsunuz. Huawei'nin powerbank kampanyası, 19 Nisan'a kadar devam edecek.

Huawei Watch GT 2e Türkiye fiyatı

Tüm bu özelliklere sahip olan bu akıllı saate sahip olmak istemeniz durumunda, 1.199 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Şayet 1.200 TL ödemeyi kabul ederseniz, bu yeni akıllı saate ek olarak 10 bin mAh'lık bir powerbanke de sahip oluyorsunuz. Son olarak, bu akıllı saati satın almanız ve Huawei'den farklı bir Android telefon kullanmanız durumunda, Huawei Mobil Servisleri'ni kullanmak zorunda kalacağınızı hatırlatalım.

Leave a Reply