Sokağa çıkma yasağı üzerine komik paylaşımları ile tebessüm ettiren yurdum insanı

Türkiye, koronavirüs ile uğraşa dur durak bilmeden devam ediyor. Son iki hafta içerisinde birçok tedbir paketi açıklayarak bunları derhal pratiğe koyan devlet yetkilileri, son olarak dün sokağa çıkma yasağını açıkladı. Hafta sonu hoş havayı da fırsat bilenlerin sıhhatini riske atmak pahasına dışarıya çıkmasını engellemek ismine alınan yasak kararı sonrası, beşerler panik halinde sokağa doluştu. Bilinçsiz bir halde yapılan yağmalamalar yakışıksız imajlar ortaya çıkartırken, virüsün yayılma suratının artmasından telaş ediliyor.

Fırın ve market izdihamları sonrası yapılan en komik paylaşımlar!

Dünkü sokağa çıkma yasağının gece yarısından itibaren uygulanacağı açıklandıktan sonra beşerler bakkal, market ve fırınları doldurdu. Çevre arayı hiçe sayanlar izdihama sebep olurken, değişik fotoğraflar ortaya çıktı. Içtimaî medyada süratli bir halde yayılan bu fotoğraflara komik kalemşörlerin mizah yeteneği de eşlik edince, ortaya yüzleri güldüren manzaralar çıktı. İşte fırın ve market izdihamları sonrası yapılan en komik paylaşımlar!

Sokağa çıkma yasağı kararı sonrası kimileri abur cubur almak için marketlerdeydi…

Bazılarıysa cumartesi pazar planlarını ertelemek zorunda kaldı..

Paylaşım sitelerinden kamu spotu olarak yayınlanan ve antibiyotik ilaç alamayıp bitik duruma düşen hasta da payını aldı..

Leave a Reply